Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dekanatu Osieckiego

Dziękujemy wszystkim pielgrzymom za świadectwo swojej wiary w drodze do naszej Matki.

Czas wspomnień:

TRASA PIELGRZYMKI:

I dzień – 07.08. ok. 32 km
Oświęcim – Chełmek – Jaworzno Osiedle – Jaworzno Centrum – polana – Jaworzno Szczakowa
W godz. 6.45 – 7.15 – nadanie bagażu na oznakowany samochód przy kościele Św. Maksymiliana w Oświęcimiu
godz 7.30 – Msza św. Koncelebrowana,
godz. 8.45 – pożegnanie pielgrzymów, wymarsz.

II dzień – 08.08. ok. 31 km
Jaworzno Szczakowa – Sosnowiec – Gołonóg – Dąbrowa Górnicza Park – Siewierz
godz. 8.00 – wyjście Jaworzno
godz. 13.30 – Msza św. – Gołonóg

III dzień – 09.08 ok. 19 km
Siewierz – Pińczyce – Mysłów – Koziegłowy
godz. 9.00 – Msza św. – Siewierz
godz. 10.00 – wyjście

IV dzień – 10.08. ok. 22 km
Koziegłowy – las – Starcza – Rększowice
godz. 8.30 – Msza św.
godz. 9.30 – wyjście

V dzień – 11.08. ok. 14 km
Rększowice – las – Częstochowa – Jasna Góra
godz. 6.30 wyjście z Rększowic
W Częstochowie powitanie pielgrzymów ok. godz. 11.30.
Msza Św. Na Wałach o godz. 13.30.
Po Mszy św. możliwość indywidualnej modlitwy i przerwa na posiłek

ZAKOŃCZENIE PIELGRZYMKI:

Koszt 100 zł. Powrót pielgrzymów autokarami z Częstochowy do parafii św. Andrzeja w Osieku, gdzie będą wydawane bagaże.
Na bilet powrotny autokarem należy dokonać wpłaty 40 zł tylko przy zapisach. W trakcie pielgrzymki nie będzie takich możliwości.

PODSUMOWANIE XXXVI PIESZA PIELGRZYMKA  Z OŚWIĘCIMIA NA JASNĄ GÓRĘ 7-11 SIERPNIA 2019

Grupie Dekanatu Osieckiego patronuje św. Jan Kanty i odznacza się kolorem czerwonym. W jej skład wchodzą pielgrzymi m.in. z parafii Osiek, Polanka Wielka, Poręba Wielka, Przeciszów, Włosienica, Piotrowice, Grojec, Głębowice.

W pielgrzymce uczestniczyło 140 osób z dekanatu Osieckiego i okolic. Najstarszym uczestnikiem była siostra Helena – 81 lat z Włosienicy a najmłodszym Roksana – 7 lat z Koszarawy i Milena – 8 lat z Polanki Wielkiej. W trakcie pielgrzymki odkrywaliśmy owoce Ducha Świętego w naszym życiu.

STATYSTYKA

« 1 z 9 »

Zdjęcia Google https://drive.google.com/drive/folders/1a7ean09ghZB69tpAuhqfZCcZ3g_EK7jb?fbclid=IwAR2IqpUFf8k7qKOasb9FBijY0ROMHteNVSGx1IedsJm1hinSsqwENalTuF8

Wspierają nas:

PODSUMOWANIE XXXV PIESZA PIELGRZYMKA  Z OŚWIĘCIMIA NA JASNĄ GÓRĘ 7-11 SIERPNIA 2018

W pielgrzymce uczestniczyło 141 osób z dekanatu Osieckiego i okolic. Najstarszym uczestnikiem była siostra Zofia – 81 lat z Koszarawy i siostra Helena – 80 lat z Włosienicy a najmłodszym siostra Basia – 9 lat z Osieka. W trakcie pielgrzymki odkrywaliśmy tajemnice Ducha Świętego.

STATYSTYKA

« 2 z 4 »

Zdjęcia Google https://photos.app.goo.gl/QMXDi2yHhUQKVDEW7

Podsumowanie  XXXIV Pieszej Pielgrzymki z Oświęcimia na Jasną Górę 7-11 sierpnia 2017.

W pielgrzymce uczestniczyło 147 osób z dekanatu Osieckiego i okolic. Najstarszym uczestnikiem była siostra Helena – 79 lat z Włosienicy a najmłodszym brat Miłosz – 6 lat z Osieka. W trakcie pielgrzymki odkrywaliśmy tajemnice jednego, świętego, powszechnego i apostolskiego Kościoła.

Statystyka:

« 1 z 10 »