Intencje Mszalne

Print Friendly
 poniedziałek 11 stycznia 2021
 07:00  za ks. Dawida – o bł. Boże i zdrowie
 17:30  za Jana Markowskiego
 wtorek 12 stycznia 2021
 07:00  w pewnej intencji
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za Tadeusza i Monikę Kramarczyk Bogusława Tobiczyka, Danutę Luranc, Andrzeja Stańczyka, Helenę Klęczar, Romana Klęczara, Włodzimierza Żmudę, Stanisława Jasińskiego, Edwarda Biesa, Ryszarda Pindla, Andrzeja Myśliwca, Stanisławę Górowicz, Jana Dzika, Stanisława Szumerę, Marię Noworytę, Agatę Wojtalę, Jacka Domasika, Małgorzatę Kramarczyk, Bronisława Mikołajka, Władysława Mąkinę, Mariana Machaczkę, Annę Drabczyk, Edwarda Mrozika, Weronikę Michalak-Piątek, Marię Bies, Zdzisława Dyducha, Jerzego Żurka, Annę Wysogląd, Apolonię Jekiełek, Krystynę Matlak, Janinę Kadłubek, Elżbietę Żydek, Stanisławę Frej
 środa 13 stycznia 2021
 07:00  za Genowefę Adamus
 17:30  za Karola Mitoraja w rocz. śm. z żoną Albiną i zięciem Eugeniuszem, Rozalię i Jana Czarnik
 czwartek 14 stycznia 2021
 07:00  za Andrzeja Niemca w 10 rocz. śm.
 17:30  za Annę Marszałek w rocz. śm. z mężem Karolem
 piątek 15 stycznia 2021
 07:00  za Adama Piechowskiego
 17:30  za Anielę i Józefa Misik
 sobota 16 stycznia 2021
 07:00  za Marka Pilarza
 17:30  za Andrzeja Mrozika w 13 rocz. śm.
 niedziela 17 stycznia 2021                                                                      2 niedziela zwykła
 07:30  za Jana Szypułę  z rodzicami i teściami
 09:00  za Jerzego Janickiego w 10 rocz. śm. z rodzicami i teściami
 10:00  za rodziny z ul. Głównej numery nieparzyste od ronda w stronę Osieka Górnego
 11:00  za rodziny z ul. Głównej numery parzyste od ronda, ul. Talarówki i ul. Sobótkowej
 16:30  za † Albina Jędrzejowskiego w rocz. śm. z synem Jerzym
 poniedziałek 18 stycznia 2021
 07:00  za Andrzeja Jędrzejczyka
 17:30  za Stanisławę i Franciszka Jekiełek z rodzicami
 wtorek 19 stycznia 2021                                                                       św. Józefa Pelczara
 07:00  za Genowefę Kusak
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za Tadeusza i Monikę Kramarczyk Bogusława Tobiczyka, Danutę Luranc, Andrzeja Stańczyka, Helenę Klęczar, Romana Klęczara, Włodzimierza Żmudę, Stanisława Jasińskiego, Edwarda Biesa, Ryszarda Pindla, Andrzeja Myśliwca, Stanisławę Górowicz, Jana Dzika, Stanisława Szumerę, Marię Noworytę, Agatę Wojtalę, Jacka Domasika, Małgorzatę Kramarczyk, Bronisława Mikołajka, Władysława Mąkinę, Mariana Machaczkę, Annę Drabczyk, Edwarda Mrozika, Weronikę Michalak-Piątek, Marię Bies, Zdzisława Dyducha, Jerzego Żurka, Annę Wysogląd, Apolonię Jekiełek, Krystynę Matlak, Janinę Kadłubek, Elżbietę Żydek, Stanisławę Frej
 środa 20 stycznia 2021
 07:00  za Kazimierza i Apolonię Jekiełek
 17:30  za Krystynę Frej w 66 rocz. śm. z mężem Jakubem i córką Marią
 czwartek 21 stycznia 2021                                                                              św. Agnieszki
 07:00  za Agnieszkę Żmudę z mężem Adamem
 17:30  za Władysława Pala w 13 rocz. śm. z rodzicami, Antoniego Rakoczego z żoną Albiną i synem Edwardem
 piątek 22 stycznia 2021
 07:00  za Jana Tyrana
 17:30  za Danutę Gibas w 2 rocz. śm.
 sobota 23 stycznia 2021
 07:00  za Jana Jekiełka (ul. Starowiejska)
 17:30  za Czesława Płonkę z rodzicami i teściami
 niedziela 24 stycznia 2021                                                                     3 niedziela zwykła
 07:30  za Marię i Feliksa Buczulińskich w rocz. śm.
 09:00  za Weronikę Kolasę z mężem Józefem
 10:00  za rodziny z ul. Lanckorona i ul. Zielonej
 11:00  za rodziny z ul. Starowiejskiej do organistówki i ul. Łąkowej
 16:30  za † Edwarda Freja w 20 rocz. śm. z rodzicami Marią i Alojzym
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 10:00  za rodziny z ul. Starowiejskiej numery parzyste od Ośrodka Zdrowia i ul. Stawowej
 11:00  za rodziny z ul. Starowiejskiej numery nieparzyste od Ośrodka Zdrowia, ul. Dębowej i ul. Brzozowej
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za †