Intencje Mszalne

Print Friendly
 poniedziałek 26 października 2020
 07:00  za Władysławę Płonkę
 17:30  za Stanisława Klęczara w 2 rocz. śm. z żoną Marią, synem Mieczysławem, Janinę i Edwarda Czarnik z synem Kazimierzem
 wtorek 27 października 2020
 07:00  za Kazimierza Naglika
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za Jana Naglika, Mieczysława Rusina, Rudolfa Michalaka, Genowefę Adamus, Adama Piechowskiego, Marka Pilarza, Andrzeja Jędrzejczyka, Monikę i Tadeusza Kramarczyk, Ludwika Kramarczyka, Waldemara Wojnara, Helenę i Mariana Klęczar, Zdzisława Wasztyla, Bogusława Tobiczyka, Danutę Luranc, Andrzeja Stańczyka, Helenę Klęczar, Romana Klęczara, Włodzimierza Żmudę, Stanisława Jasińskiego, Edwarda Biesa, Ryszarda Pindla, Andrzeja Myśliwca, Karolinę Wojtalę, Stanisławę Górowicz, Jana Dzika, Stanisława Szumerę, Jana Jekiełka z żoną Domicelą, Jacka Tolarczyka w 1 rocz. śm.
 środa 28 października 2020                                     św. Szymona i Judy Tadeusza
 07:00  za Władysława Dzierżawę z żoną Mieczysławą
 17:30  za Zofię Tobiczyk z mężem Janem i rodzicami Franciszką i Ludwikiem
 czwartek 29 października 2020
 07:00  za Zofię Goc
 17:30  za Daniela Grosa w 7 rocz. śm.
 piątek 30 października 2020
 07:00  za Helenę Kramarczyk
 17:30  za Wojciecha i Stefanię Kuźma z córką Genowefą
 sobota 31 października 2020
 07:00  za Karola i Helenę Rusin
 17:30  za Edwarda Biesa w rocz. śm.
 niedziela 1 listopada 2020                                                    Wszystkich Świętych
 07:30  za Stanisława Majdę, Antoniego Żmudę z żoną Elżbietą
 09:00  za Anielę i Franciszka Mikołajek, Agnieszkę i Stanisława Froń z synem Zbigniewem
 11:00  za Parafian
 16:30  za † Katarzynę Płonkę z mężem Kazimierzem i dziećmi Kazimierzem, Czesławem, Anną, Agatą i Edwardem
 poniedziałek 2 listopada 2020                               Wszystkich Wiernych Zmarłych
 07:30  za Stefanię Klęczar z rodzicami i rodzeństwem
 09:00  za zmarłych Parafian
 17:30  za Jana Płonkę z żoną Elżbietą i synem Janem
 wtorek 3 listopada 2020                                                                         św. Huberta
 07:00  za członków Koła Łowieckiego Orzeł w Osieku
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za Jana Naglika, Mieczysława Rusina, Rudolfa Michalaka, Genowefę Adamus, Adama Piechowskiego, Marka Pilarza, Andrzeja Jędrzejczyka, Monikę i Tadeusza Kramarczyk, Ludwika Kramarczyka, Waldemara Wojnara, Helenę i Mariana Klęczar, Zdzisława Wasztyla, Bogusława Tobiczyka, Danutę Luranc, Andrzeja Stańczyka, Helenę Klęczar, Romana Klęczara, Włodzimierza Żmudę, Stanisława Jasińskiego, Edwarda Biesa, Ryszarda Pindla, Andrzeja Myśliwca, Karolinę Wojtalę, Stanisławę Górowicz, Jana Dzika, Stanisława Szumerę, Marię Noworytę, Agatę Wojtalę, Jacka Domasika, Małgorzatę Kramarczyk, Jana Tobiczyka z żoną Zofią i rodzicami, Eugeniusza Hałata
 środa 4 listopada 2020                                                                           św. Karola
 07:00  za Andrzeja Burego
 17:30  za Zbigniewa Kramarczyka w 9 rocz. śm.
 czwartek 5 listopada 2020
 07:00  za Witolda, Bartłomieja, Aleksandrę, Marię i Zenobię
 17:30  za Halinę Łuszczek w 19 rocz. śm. z rodzicami
 piątek 6 listopada 2020
 07:00  za Elżbietę Sporysz z mężem Kazimierzem i córką Marią
 17:30  za Hieronima Matlaka w 2 rocz. śm., Władysława i Kunegundę Spadek
 sobota 7 listopada 2020
 07:00  za Franciszka i Marię Michalak, Józefa Zadorę
 17:30  za Zofię Płonkę w rocz. śm. z mężem Stefanem, córką Zofią i zięciem Marianem
 niedziela 8 listopada 2020                                                    XXXII niedziela zwykła
 07:30  za Władysława Klęczara z córką Heleną i zięciem Stefanem
 09:00  za Mariannę i Jana Huczek, Tadeusza Zajasa
 11:00  za Parafian i Ignacego Płonkę w 1 rocz. urodz. i chrztu
 16:30  za † Tadeusza Zajasa w rocz. śm.
 poniedziałek 9 listopada 2020             Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 07:00  za Irenę Płonkę
 17:30  za Mariannę i Jana Huczek, Tadeusza Zajasa
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za † 
 poniedziałek
 07:00  za
 17:30  za
 wtorek
 07:00  za
 17:30 Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Ap. za
 środa
 07:00  za
 17:30  za
 czwartek
 07:00  za
 17:30  za
 piątek
 07:00  za
 17:30  za
 sobota
 07:00  za
 17:30  za
 niedziela
 07:30  za
 09:00  za
 11:00  za Parafian
 16:30  za †