Ogłoszenia duszpasterskie 13. 06. 2021

Pan Bóg zaprosił nas dziś na spotkanie. On zna pragnienia naszych serc i wie czego najbardziej nam potrzeba.

Z radością przyjmijmy Jego słowa i umocnijmy się Nim, by to spotkanie pokrzepiło nas w trudach nowego tygodnia, który rozpoczynamy.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe:

– w niedziele o godz. 16.00 – w tygodniu po Mszy świętej o godz. 17.30

Dziś przed kościołem strażacy kwestują na zakup nowego wozu strażackiego. Za zrozumienie – dziękują.

O godz. 16.00 nabożeństwo czerwcowe z aktem zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

W poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

We wtorek o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi, a o godz. 20.30 na plebanii spotkanie Kręgu Biblijnego.

W czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. O godz. 18.15 w kościele odbędzie się próba przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

W piątek po Mszy świętej o godz. 7.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Z radością pragniemy poinformować o zbliżających się zapisach na OŚWIĘCIMSKĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ NA JASNĄ GÓRĘ w dniach 7-11 sierpnia. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo pątników wyruszymy jako jedna połączona grupa dekanatu osieckiego i jawiszowickiego. Stosując się do wytycznych GIS-u, każdy uczestnik jest zobowiązany złożyć deklarację, że jest zdrowy i posiada nocleg. Organizator nie zapewnia wspólnych noclegów. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Intencja modlitw dla Wspólnot Żywego Różańca na miesiąc czerwiec – o umiłowanie Eucharystii.