Ogłoszenia duszpasterskie 25. 09. 2022

Print Friendly

Bóg troszczy się o ludzi, kocha każdego, wszystkich pragnie obdarzyć zbawieniem. Niech nasz udział w niedzielnej Eucharystii będzie wyrazem pełnienia woli Bożej, by otrzymać przebaczenie i nadzieję zbawienia.

Dziś przy kościele możliwość nabycia książek religijnych dla dzieci Romana Kempińskiego.

We wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana.

W środę wspomnienie św. Wacława, męczennika. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta. O godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

W czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W piątek wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi, a po Mszy św. o godz. 17.30 spotkanie formacyjne młodzieży w domu parafialnym.

W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać w tygodniu o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 16.00.  Dzieci będą dostawać okolicznościowe obrazki.    Zapraszamy na wspólną modlitwę.

W sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. O godz. 7.00 Msza święta ku czci Niepokalanego Serca NMP i nabożeństwo do Maryi. Wieczorem nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 różaniec, modlitwy do św. Jana Pawła II i Msza święta.

W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych dopołudniowych adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona będzie na potrzeby Parafii. Za zrozumienie dziękujemy – Bóg zapłać.

Na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej.

 

Intencja modlitw dla Wspólnot Żywego Różańca na wrzesień – o pokój na świecie.

 

Dziękujemy za wsparcie dla uchodźców z Ukrainy. Rodziny, które chcą przyjąć uchodźców proszone są o kontakt z GOPS-em. Ponieważ ta pomoc będzie potrzebna przez dłuższy czas, dlatego wystawiona jest puszka na pomoc dla uchodźców.