Ogłoszenia duszpasterski 14. 04. 2024

Zmartwychwstały Chrystus obecny jest w Kościele. To On sam przemawia do nas i wyjaśnia nam Pisma. To Jego przyjmujemy w Komunii świętej. Z wiarą weźmy udział we Mszy świętej.

Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako Niedziela Biblijna i święto chrztu Polski.. Prosimy z koszyczków, które są przy wejściu do kościoła, wziąć kartkę z fragmentem Pisma św. Niech on nam posłuży do medytacji i modlitwy.

Przy kościele – kiermasz ciast. Ofiarami wspieramy działalność dzieci i młodzież.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta,           a o godz. 19.00 spotkanie oazy rodzin.

W czwartek na zakończenie Mszy świętych nabożeństwo do św. Jana Kantego.

W piątek na zakończenie Mszy świętych nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

O godz. 11.30 wyjazd na pielgrzymkę do Grecji.

W piątek po Mszy świętej o godz. 17.30 w domu parafialnym spotkanie młodzieży.

W przyszłą niedzielę – Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne a do puszek przy kościele będziemy kwestować na Radio Maryja oraz diecezjalne radio Anioł Beskidów. Rozgłośnia prowadzi działalność ewangelizacyjną oraz informuje o wydarzeniach z życia diecezji. Radio utrzymuje się z ofiar wiernych. Za zrozumienie dziękujemy.

Intencja modlitw dla Wspólnoty Żywego Różańca na kwiecień – o nowe powołania do służby w Kościele.