Ogłoszenia duszpasterskie 17. 09. 2023

Odpowiedzią Boga na nasz grzech jest miłosierdzie. Bóg nie jest zainteresowany ani upokorzeniem, ani zniszczeniem człowieka ale jego uratowaniem. Bóg nie męczy się przebaczeniem.

Módlmy się o otwartość serca na przemieniającą moc Bożej miłości.

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem kwestujemy na rzecz Radia „Maryja” i Radia Diecezjalnego „Anioł Beskidów”. Za życzliwość – Bóg zapłać.

Na Mszy świętej o godz. 11.00 poświęcenie tornistrów uczniów klas I Szkoły Podst.

W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie oazy rodzin.

W środę wspomnienie św. męczenników koreańskich. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta. O godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

W czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

W piątek po Mszy świętej o godz. 17.30 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie młodzieży.

W sobotę wspomnienie św. Pio, kapłana. O godz. 11.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie scholi.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 wyjazd do Oświęcimia na czuwanie maryjne do Sanktuarium MB Wspomożenia Wiernych /Księża Salezjanie/. W planie: Godzinki ku czci NMP, o godz. 18.30 Msza św., procesja różańcowa i spotkanie przy stole. Powrót przed godz. 21.00.

Intencja modlitw dla Wspólnot Żywego Różańca na wrzesień – o pokój na świecie.