Ogłoszenia duszpasterskie 19. 09. 2021

Przychodzimy do Jezusa, do źródła Bożej łaski, aby karmić się Słowem i Ciałem Zbawiciela. Eucharystia, to spotkanie człowieka z Chrystusem, który jest światłem i drogowskazem na drogach pielgrzymowania do życia wiecznego.

Dzisiaj, z racji trwającego Roku Św. Józefa, można uzyskać odpust zupełny. Skorzystajmy z tej okazji przystępując do Komunii św.

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem kwestujemy na rzecz Radia „Maryja” i Radia Diecezjalnego „Anioł Beskidów”. Za życzliwość – Bóg zapłać.

W poniedziałek wspomnienie św. męczenników koreańskich. O godz. 20.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

We wtorek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

W czwartek wspomnienie św. o. Pio. Po Mszach świętych nabożeństwo do świętego kapłana.

W piątek na Mszę świętą o godz. 17.30 zapraszamy młodzież. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę po Mszach świętych odbędzie się mini koncert na fletni Pana w wykonaniu Artura Thomasa – prekursora gry na tym instrumencie w Polsce. Będzie możliwość nabycia jego płyty CD w cenie 25 zł. Serdecznie zapraszamy.

Intencja modlitw dla Wspólnot Żywego Różańca na wrzesień – o pokój na świecie.