Życzenia i ogłoszenia duszpasterskie 11. 04. 2021

Drodzy Parafianie i Goście

Na święta Wielkiej Nocy życzymy, aby blask prawdy o Zmartwychwstaniu rozświetlał wszelkie mroki codzienności,

a zwycięstwo Jezusa nad ciemnością napełniało serca nas wszystkich radością i pokojem.

Niech ta Boża miłość nauczy nas pokonywać zwątpienia i nieustannie wspiera w każdym momencie życia.

Dziękujemy za życzenia, życzliwość i pamięć. Wszystkim jeszcze raz życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Radosnego Alleluja!

Trwając w radości wielkanocnej obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego.

Zmartwychwstały Chrystus żyje i działa. Przemienia nasze serca, przebacza i cierpliwie prowadzi nas na drodze wiary.

Zaufajmy Jezusowi i Jego miłosiernej miłości.

Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna obchody Tygodnia Miłosierdzia Bożego. Msze święte o godz. 7.30,  9.00, 10.00, 11.00 i 16.30. W dniu dzisiejszym można uzyskać odpust zupełny spełniając zwykłe warunki i odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W środę obchodzimy Święto Chrztu Polski. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

W piątek po Mszy świętej o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Biblijną. Msze święte o godz. 7.30,  9.00, 10.00, 11.00 i 16.30.

W przyszłą niedzielę do puszek przy wyjściu z kościoła będziemy kwestować na radio „Anioł Beskidów”. Rozgłośnia poprzez modlitwę i katechezę prowadzi działalność ewangelizacyjną oraz informuje o wydarzeniach z życia diecezji. Radio utrzymuje się wyłącznie z ofiar wiernych. Za zrozumienie dziękujemy.

Zapowiedzi Anny Jureckiej i Marzeny Jureckiej są umieszczone w gablotce ogłoszeń.

Intencja modlitw dla Wspólnoty Żywego Różańca na kwiecień – niech radość wielkanocna napełni serca parafian pokojem i nadzieją.