100 dobrych uczynków z okazji 100. urodzin Jana Pawła II

Print Friendly

18 maja przypada 100. rocznica urodzin świętego Jana Pawła, Wielkiego Papieża Polaka. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w przeżywanie tego wyjątkowego dnia pamięci o ich sławnym rodaku, biorąc udział w akcji „100 dobrych uczynków na 100-lecie urodzin Jana Pawła”. Zadanie do wykonania było bardzo proste. Aby sprawić komuś radość, naprawdę nie trzeba wiele robić. Wystarczy miłe słowo, uśmiech, telefon do babci lub dziadka czy posprzątanie swojego pokoju. Warto bezinteresownie pomagać innym i sprawiać im radość. Dobro uczynione drugiej osobie wraca do nas. Uczniowie zaangażowali się w przedsięwzięcie, sprawili swoim bliskim wiele miłych niespodzianek i upamiętnili w ten sposób 100. urodziny Jana Pawła II. Z przesłanych zdjęć wykonano kolaż.