ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12. 01. 2020

Print Friendly

Niedziela chrztu Chrystusa jest przypomnieniem naszego chrztu, kiedy Bóg wypowiedział nad nami słowa: „Tyś jest mój syn umiłowany, w tobie mam upodobanie”. Dlatego z wielką wdzięcznością weźmy udział w tej Mszy świętej.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie oazy rodzin.

W piątek, wspomnienie św. Antoniego, opata. Z racji trzeciego piątku miesiąca, po Mszy świętej o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i możliwość uszanowania relikwii św. S. Faustyny  Kowalskiej.

W sobotę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. Po Mszy świętej o godz. 16.30 w kościele odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu regionalnego Babiogórzanie – Polana Makowska z Makowa Podhalańskiego, chórów Wrzos i Osieczanie, zespołu pieśni i tańca Kotlina z oraz orkiestry dętej z Osieka. Zapraszamy.

Osoby, które chcą jechać na pielgrzymkę do Rumunii proszone są o przyniesienie deklaracji zgłoszenia.

Parafia organizuje w terminie 29.06 – 08.07. wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Macedonii i Czarnogóry. Szczegóły na stronie internetowej lub w zakrystii.