Wakacje z Bogiem: Čanj, Czarnogóra – 29.06-08.07.2020

Print Friendly

Wakacje z Bogiem: Čanj, Czarnogóra!

Termin  29.06-08.07.2020 
Cena 40 osób płatnych: 1670zł+40euro
Zakwaterowanie 2 noclegi nad jeziorem Ohrydzkim w Macedoni (30.06-02.07)  5 noclegów w Czarnogórze, pensjonat, pokoje wieloosobowe z łazienkami ( 02.07-07.07) 
Wyżywienie 2 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja. 
Transport Autokar klasy LUX: klimatyzacja, video, DVD, mini-bar, toaleta
Ubezpieczenie KL 15000 EUR; KR 5000 EUR; NNW 3000 EUR; BP 300 EUR ( TU EUROPA)
Opieka
wykwalifikowanej kadry
Cena zawiera również wszystkie opłaty drogowe, wjazdy do miast, parkingi, opłatę klimatyczną, realizacja wycieczek wyszczególnionych w ofercie, TFG

Zapisy do 31 stycznia 2020 r. w parafii św. Andrzeja Apostoła w Osieku tel. 33 84 58 451 / Zaliczka 500 zł

PROGRAM RAMOWY:

DZIEŃ I – 29.06.2020 

Wyjazd z Osieka o godz. 20:15. Nocny przejazd przez Polskę, Słowację, po drodze organizowane są postoje na toaletę. 

DZIEŃ II 30.06.2020 – Kontynuacja podróży przez Węgry. Wjazd do Serbii i panoramiczne zwiedzanie Belgradu: Okazja, by zobaczyć słynną Twierdzę Kalemegdan, cerkiew św. Sawy, ulicę Skadarlija, deptak Knez Mihailova oraz ruiny budynków zbombardowanych przez siły NATO w 1999 roku. Przejazd do Macedoni na jezioro Ohrydzkie, zakwaterowanie, obiadokolacja.

DZIEŃ III – 01.07.2020 Po śniadaniu czas na pobyt nad jeziorem, wieczorem obiadokolacja.

DZIEŃ IV – 02.07.2020 Śniadanie, wykwaterowanie się.  Przejazd do Czarnogóry przez Albanię. Po drodze krótkie zwiedzanie stolicy Albani – Tirany. Kontynuacja podróży do  Canj, zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V 03.07.2020 – VIII 06.07.2020:

Dni przeznaczone na plażowanie, spacery po okolicy, gry i zabawy integracyjne. Codziennie śniadanie, obiadokolacja. Realizacja wycieczek: 

– Bar: Po śniadaniu przejazd do Baru: Miasta założonego  w VI wieku przez Rzymian jako Antibarium. Nazwa związana z położonym naprzeciwko włoskim Bari. W tej chwili Stary Bar jest jednym wielkim muzeum średniowiecznego grodu, a ze wzgórza na którym stoi stare miasto Bar, rozciąga się wspaniały widok.  Spacer po Starym Barze to podziwianie dziesiątki budowli, mniejszych i większych, lepiej zachowanych jak i tych bardzo zaniedbanych. Bramy, kościoły, wieża zegarowa, pałac biskupów, dawne łaźnie tureckie, budynki administracji, prochownia, ruiny akweduktu czy amfiteatr, zostawiają niezapomniane ślady w pamięci. Wycieczka do Baru to również okazja by zobaczyć najstarsze  drzewko oliwne w Europie – w Mirovica, w dolnej części tego starożytnego miasta istnieje od ponad 2000 lat. Powrót do hotelu na obiadokolację.

– Montenegro Tour: Wyjazd z pensjonatu po śniadaniu. Zwiedzanie dawnej stolicy Czarnogóry, a obecnie jeden z najważniejszych kulturowych ośrodków oraz miasta ambasad i urzędów: Cetinje: pałac czarnogórskich władyków, dwór króla Mikołaja i cetyński monastyr. Następnie przejazd do Kotoru słynnymi czarnogórskimi serpentynami. Podziwiając malownicze widoki, które zapierają w dech piersiach pokanamy aż 25 „agrafek”. W Kotorze wpisanym na listę UNESCO zobaczymy wszystkie najważniejsze place, kościoły oraz pałace. Na sam koniec przejazd do Budvy – zwiedzanie starówki. Powrót do hotelu na obiadokolację.

DZIEN IX- 07.07.2019: 

Śniadanie. Wykwaterowanie. Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski, przejazd przez Serbię, Węgry, Słowację. 

DZIEŃ X – 08.07.2020: 

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.

DODATKOWO MOŻLIWOŚĆ WYCIECZEK (CAŁA GRUPA):

– BOKA KOTORSKA- FIORDY I WENECKIE MIASTA – Wyprawa statkiem wycieczkowym po jednej z trzydziestu najbardziej malowniczych zatok na całym świecie z możliwością skorzystania z kąpieli morskich i słonecznych. W trakcie wycieczki przystanek na sztucznie usypanej wyspie Matki Boskiej Skalnej z pięknym barokowym kościołem oraz urocze miasteczko Perast. Wycieczka skończy się w Kotorze. -> ok 40 euro/osoba, wycieczka całodniowa.

– KANIONY RZEKI TARY – Całodniowa wyprawa do najbardziej malowniczych i dzikich miejsc w Czarnogórze. Podczas tej wycieczki zobaczymy: Park Narodowy Durmitor, który wraz ze swoimi kanionami wpisany został na światową listę UNESCO. Główną jego atrakcją jest słynny Kanion Tary, najdłuższej rzeki Czarnogóry. -> ok 45 euro/osoba (cena zawiera bilety wstępu do Parku Narodowego)

Zakwaterowanie: Hotel Mizo Vasil Stefovski bb, 6000 Ochryda, Macedonia Północna i Hotel In Čanj 2, Čanj 85000, Czarnogóra www.canjhotel.com

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

COUNTRY TRAVEL