XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6. 10. 2019

Maryja powiedziała: Ci, którzy będą odmawiali Różaniec, „otrzymają wszystko, o co poproszą”. Historia zna wiele przypadków, które pokazują, że tłum rozmodlonych ludzi był w stanie zatrzymać wielkie historyczne kataklizmy. Wdzięczni Maryi za Jej wstawiennictwo bierzemy udział w dzisiejszej Mszy świętej.

Dziś sumę odpustową ku czci Najśw. Maryi Panny Różańcowej o godz. 11.00 odprawi ks. Rafał Jończy – proboszcz z Włosienicy.

Składka przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Za każdą ofiarę – Bóg zapłać.

NABOŻEŃSTWA  RÓŻAŃCOWE

– w niedzielę o godz. 16.00            – w tygodniu o godz. 17.00

Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca.

W poniedziałek wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej. O godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla kl. 8 b.

We wtorek o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie scholi.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem różańcowym.

W sobotę o godz. 3.00 z parkingu kościelnego wyjazd do Koszyc. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport. Powrót planowany jest w późnych godzinach wieczornych.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”.

Po Mszach świętych możliwość uszanowania relikwii św. Jana Pawła II.

Przed kościołem będziemy kwestować na fundusz stypendialny dla uzdolnionych uczniów pochodzących z ubogich rodzin. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

W zakrystii można zgłaszać zmarłych, których pragniemy polecić modlitwie wspólnoty Kościoła w wypominkach rocznych i listopadowych.