XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14. 07. 2019

Jezus przyszedł na ziemię po to, by obdarzyć nas prawdziwym szczęściem. On powierza nam zadanie – mamy być apostołami Jego miłości. Niech ta Eucharystia uwrażliwi nasze serca na potrzeby innych, abyśmy potrafili dawać szczęście innym.

W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel. O godz. 17.00 u Sióstr Karmelitanek w Oświęcimiu możliwość przyjęcia szkaplerza.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

W piątek, z racji trzeciego piątku miesiąca, po Mszy świętej o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i możliwość uszanowania relikwii św. S. Faustyny.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci.

Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która trwać będzie od 7 do 11 sierpnia.

Na przywitanie pieszej pielgrzymki Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową.

Diecezja organizuje pielgrzymkę do Koszyc na Słowację na uroczystości związane ze św. Melchiorem Grodzieckim w sobotę 12 października.

Zapisy przyjmowane są w zakrystii. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.

Zapowiedzi Rafała Lenarta są umieszczone w gablotce ogłoszeń.

Zabytkowy kościół jest otwarty do zwiedzania.