XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7. 07. 2019

Bóg chce być blisko nas. Przychodzimy do ołtarza naszego Pana, aby jeszcze ściślej zjednoczyć się z Nim. Przychodzimy do Tego, który nas wciąż kocha takimi, jakimi jesteśmy. Przeżyjmy Eucharystię blisko naszego Pana.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych adoracja Najśw. Sakramentu. Składka przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

W poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

W czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

W piątek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

W sobotę wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerarda i Benedykta.

Zapowiedzi Damiana Klęczara i Tomasza Jureckiego są umieszczone w gablotce ogłoszeń.

Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która trwać będzie od 7 do 11 sierpnia.

Na przywitanie pieszej pielgrzymki Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową.

Diecezja organizuje pielgrzymkę do Koszyc na Słowację na uroczystości związane ze św. Melchiorem Grodzieckim w sobotę 12 października.

Zapisy przyjmowane są w zakrystii. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.