XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30. 06. 2019

Print Friendly

Eucharystia jest spotkaniem z Chrystusem. Obdarowując łaską, chce nam towarzyszyć w każdej chwili życia. Przyjmując Jego Ciało w Komunii świętej, zyskujemy moc do dobrych czynów. Niech to eucharystyczne spotkanie utwierdzi nas w wierze oraz uczyni nasze życie miłym Panu.

Dziś o godz. 16.00 zakończenie nabożeństw czerwcowych.

 W środę święto św. Tomasza, apostoła. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta. Intencja modlitewna dla Żywego Różańca – o błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli i bezpieczeństwo dla podróżujących.

W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca

Spowiedź święta przed pierwszym piątkiem w tygodniu w pół godziny przed Mszą św. oraz dodatkowo w piątek od godz. 16.00

W czwartek o godz. 17.30 Msza święta i nabożeństwo do św. Ojca Pio oraz możliwość uszanowana jego relikwii.

W piątek po Mszach świętych nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.30 z posługą kapłańską udamy się do chorych. Adresy tych osób prosimy zgłaszać w zakrystii.

W sobotę o godz. 7.00 Msza święta ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. Wieczorem nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 różaniec, o 17.30 Msza święta, procesja z figurą MB Fatimskiej, litania do św. Jana Pawła II i możliwość uszanowania jego relikwii. Na procesję prosimy przynieść świece.

 Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona będzie na potrzeby Parafii. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Zapowiedzi Jakuba Klęczara są umieszczone w gablotce ogłoszeń.

W zakrystii trwają zapisy na:

– pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która trwać będzie od 7 do 11 sierpnia.

– pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę 11 sierpnia

– autokarową pielgrzymkę do Koszyc 12 października.

Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.