UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 9. 06. 2019

Niech uczestnictwo we Mszy świętej w uroczystość Zesłania Ducha świętego wniesie w nasze serca pokój, a Duch Prawdy niech napełni nas swoimi darami.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: dziś o godz. 16.00, w tygodniu po Mszy świętej o godz. 17.30

Dziś po Mszy świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. O godz. 13.00 w Oświęcimiu rozpoczyna się marsz dla życia i rodziny. Szczegóły w gablotce ogłoszeń.

W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze święte o godz. 7.30, 9.00 i 17.30. Po wieczornej Mszy św. próba dla kandydatów do bierzmowania.

W tym dniu odbędzie się piesza pielgrzymka do Bielan. Wyjście pielgrzymów sprzed naszego kościoła o godz. 8.30. O godz. 11.00 Ks. Biskup Piotr Greger odprawi Mszę świętą w Sanktuarium Jezusa Cierpiącego w Bielanach. Podczas Eucharystii zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek wspomnienie św. Barnaby, apostoła. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi.

W środę od godz. 16.00 spowiedź święta dla kandydatów do bierzmowania, świadków i bliskich. O godz. 18.00 próba generalna dla kandydatów do bierzmowania i świadków. O godz. 18.45 sprzątanie kościoła. Zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Jedynego i Wiecznego Kapłana. O godz. 17.00 Ks. Biskup Tadeusz Rakoczy odprawi Mszę świętą i udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.

Zapowiedzi Marty Iwaniak są umieszczone w gablotce ogłoszeń.

Nasza diecezja organizuje pielgrzymkę na uroczystości związane ze św. Melchiorem Grodzieckim do Koszyc w sobotę 12 października. Zapisy w zakrystii.