UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2.06.2019

Zapraszamy na nowennę do Ducha Świętego i nabożeństwa czerwcowe:

– dziś o godz. 16.00

– w tygodniu po Mszy świętej o godz. 17.30

We wtorek 4 czerwca o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi.

W środę 5 czerwca po nabożeństwie czerwcowym zmianka tajemnic różańca św.

W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek i  pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź święta przed pierwszym piątkiem

w tygodniu pół godziny przed Mszą świętą oraz w piątek dodatkowo od godz. 16.00

W czwartek 6 czerwca po nabożeństwie czerwcowym możliwość uszanowana relikwii św. Ojca Pio.

W piątek 7 czerwca wspomnienie bł. Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego, kapłanów i męczenników. Po Mszach świętych nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa i możliwość uszanowania ich relikwii.

Od godz. 8.30 z posługą kapłańską udamy się do chorych. Adresy tych osób prosimy zgłaszać w zakrystii.

W sobotę 8 czerwca o godz. 7.30 generalne sprzątanie kościoła. Zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania.

W niedzielę 9 czerwca Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci. O godz. 13.00 w Oświęcimiu rozpocznie się marsz dla życia i rodziny.

W poniedziałek 10 czerwca Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

Msze święte o godz. 7.30, 9.00 i 17.30.

W tym dniu odbędzie się piesza pielgrzymka do Bielan. Wyjście pielgrzymów sprzed naszego kościoła o godz. 8.30. O godz. 11.00 Ks. Biskup Piotr Greger odprawi Mszę świętą w Sanktuarium Jezusa Cierpiącego w Bielanach. Podczas Eucharystii będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszamy.