IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12. 05. 2019

Spotykamy się w radosnym czasie  wielkanocnym, by świętować pamiątkę Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. On, jako Dobry Pasterz, gromadzi nas tutaj razem i zaprasza, byśmy za Nim szli drogą życia.

Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna w Kościele tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Dziś rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Składka przeznaczona jest na Seminarium. Za zrozumienie – Bóg zapłać.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe: dziś o godz. 16.00, w tygodniu po Mszy świętej o godz. 17.30

W poniedziałek wspomnienie NMP z Fatimy.

We wtorek święto św. Macieja, apostoła. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi.

W środę Nowenna do M Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem majowym.

W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się próba dzieci wraz z rodzicami przed I Komunią św.

W piątek – z racji trzeciego piątku miesiąca – po Mszy świętej o godz. 7.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i możliwość uszanowania relikwii św. S. Faustyny.

W sobotę od godz. 9.00 spowiedź święta dla dzieci klas III, ich rodziców, chrzestnych, rodzeństwa i krewnych oraz dla dzieci klas IV.

O godz. 17.30 Msza święta w rocznicę pierwszej Komunii świętej.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci klas III przystąpią do pierwszej Komunii świętej.