V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019

Rozpoczynamy rekolekcje, które poprowadzi ks. Bogusław Zawada. Bardzo serdecznie witamy Go w naszej wspólnocie parafialnej. Wszystkich zapraszamy na spotkania rekolekcyjne, abyśmy doświadczyli Bożego Miłosierdzia.

Dziś po Mszy świętej o godz. 9.00 nauka dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

O godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po nabożeństwie Msza św.

Zapraszamy na nabożeństwa rekolekcyjne:

Uczniów klas I, II, III, IV i V Szkoły Podst. w poniedziałek, wtorek i środę o g. 10.00

Uczniów klas VI, VII i VIII Szkoły Podst. oraz III Gimnazjum w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8.15

Dorosłych w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00 i 17.30

Nauki stanowe będą po Mszy św. o godz. 17.30 dla mężczyzn – w poniedziałek, dla kobiet – we wtorek, dla rodziców dzieci przygotowujących się do bierzmowania – w środę, a po niej spotkanie organizacyjne.

Seniorów i chorych zapraszamy w poniedziałek o godz. 15.00.

We wtorek od godz. 13.00 z posługą kapłańską udamy się do osób chorych. Adresy tych osób prosimy zgłaszać w zakrystii.

W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej:

– po Mszy świętej o godz. 7.00 – o godz. 16.00 dla dzieci.

O godz. 18.30 droga krzyżowa ulicami Osieka. Rozpoczęcie przy kościele w Górnym Osieku a następnie ulicą Starowiejską udamy się do naszego kościoła parafialnego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

W sobotę spowiedź święta od godz. 8.00 do godz. 12.00 i od godz. 14.00 do godz. 17.30 z przerwami.

W przyszłą niedzielę – NIEDZIELA PALMOWA.

O godz. 11.00 poświęcenie palm, procesja i Msza święta. Po Mszy świętej konkurs palm.

Trwa akcja charytatywna baranek wielkanocny. Można go nabyć przed kościołem i w zakrystii. Przed kościołem dzieci i młodzież rozprowadzają ozdoby wielkanocne. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.