V Niedziela zwykła – 10 lutego 2019

Pokładanie całej nadziei w Bogu jest jak wypłynięcie na głębię. Niech uczestnictwo we Mszy świętej będzie wyrazem naszej gotowości do zaufania Jezusowi w wydarzeniach dnia codziennego.

W poniedziałek wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy świętych modlimy się za chorych. O godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8b.

We wtorek o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi a o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8c.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Oazy Rodzin.

W czwartek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. O godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 3c.

W piątek, z racji trzeciego piątku miesiąca, po Mszy świętej o godz. 17.30  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i możliwość uszanowania relikwii św. S. Faustyny.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci.

Zapowiedzi Tomasza Kuwika są umieszczone w gablotce ogłoszeń.