IV niedziela zwykła – 3 lutego 2019

Gromadzimy się przy ołtarzu, aby uwielbić Jezusa Chrystusa i oddać Mu nas samych, nasze sprawy i rodziny. Jego chcemy zaprosić w realia naszej codzienności.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona jest na potrzeby Parafii, a przed kościołem kwestujemy na rzecz Sióstr klauzurowych. Wszystkim  ofiarodawcom dziękujemy – Bóg zapłać.

We wtorek wspomnienie św. Agaty, męczennicy. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi.

W środę wspomnienie św. męczenników japońskich Pawła Miki i Towarzyszy.       O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

W czwartek po Mszy świętej o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Ojca Pio i możliwość uszanowana jego relikwii. O godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 3d.

W piątek o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8a.

W sobotę godz. 9.00 w kościele odbędzie się zbiórka dla ministrantów i lektorów.

Zapowiedzi Natalii Michalak są umieszczone w gablotce ogłoszeń.