Święto Chrztu Pańskiego – 13 stycznia 2019

Niedziela chrztu Chrystusa jest przypomnieniem naszego chrztu, kiedy Bóg wypowiedział nad nami słowa: „Tyś jest mój syn umiłowany, w tobie mam upodobanie”. Dlatego z wielką wdzięcznością weźmy udział w tej Mszy świętej.

Dziś Święto Chrztu Pańskiego. Na Mszy świętej o godz. 11.00 wystąpi chór Osieczanie.

Po Mszy świętej o godz. 16.30 w kościele odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu regionalnego Dudoski z Jasienicy, szkolnego zespołu Bolęcina z Sułkowic Bolęciny, Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca z Andrychowa oraz orkiestry dętej z Osieka. Na zakończenie pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy.

We wtorek o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Oazy Rodzin.

W czwartek wspomnienie św. Antoniego, opata.

W piątek, z racji trzeciego piątku miesiąca, po Mszy świętej o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i możliwość uszanowania relikwii św. S. Faustyny  Kowalskiej.

Od piątku rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W sobotę wspomnienie św. Józefa Pelczara, biskupa.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci.

Do końca stycznia trwają zapisy na kolonię dla dzieci i młodzieży, która odbędzie się w Grecji.

Osoby, które zapisały się pielgrzymkę do Kalisza, Gniezna, Poznania i Trzebnicy, proszone są o dokonanie wpłaty zaliczki.

Zapowiedzi Łukasza Kulczyka są umieszczone w gablotce ogłoszeń.