MOJE WIELKIE GRECKIE WAKACJE Z BOGIEM!

MOJE WIELKIE GRECKIE WAKACJE Z BOGIEM!

TERMIN: 24.06-02.07.2019

Zapisy + Zaliczka 100 euro

Ks. Dawid Kubień tel. 33 84 58 451

Dzień 1. 24.06.2019 pn.

Wyjazd z miejscowości Osiek w godzinach rannych przejazd przez Słowację, Węgry do Serbii – przerwa na obiadokolacje w restauracji, następnie przejazd nocny do Grecji.

Dzień 2. 25.06.2019 wt.

W godzinach południowych przyjazd do miejscowości Paralia Korinou, zakwaterow

anie, obiad. Popołudniowy odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3-7. 26–30.06.2019 śr – nd.

Program pobytu – plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, gry i zabawy na plaży, turnieje i zawody sportowe, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, dyskoteki i imprezy tematyczne.

Wycieczki fakultatywne:

1. Paleos Panteleimonas – popołudniowe zwiedzanie urokliwego miasteczka położonego w górach, czas wolny na zakup pamiątek. Wyjazd ok. 16:00 – powrót ok 20:00.
  2. Saloniki – najbardziej europejskie miasto w Grecji. Podczas wycieczki zwiedzanie m.in.: Biała Wieża, Ruiny Pałacu Cesarza Galeriusza i Bazyliki św. Dymitra, wizyta na greckim bazarze.
  3. Litochoro – spacer uliczkami, przejście przez wąwóz Enipeas podziwiając jego monumentalne zbocza.

Dzień 8. 01.07.2019 pn.

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski przez Serbię, Węgry, Słowację. Po drodze przerwa na obiadokolację w restauracji.

Dzień 9. 02.07.2019 wt.

Planowany przyjazd do miejscowości Osiek w godzinach  popołudniowych.

Dodatkowo płatne wycieczki po okolicy – dla chętnych:

Meteory – program zawiera wizytę w pracowni ikon oraz zwiedzanie jednego klasztoru. Wyjazd ok. 08:00 – powrót ok. 19:00. Cena: ok. 20e/os.

Ateny – wyjście na wzgórze Akropol, wizyta na stadionie olimpijskim oraz na bazarze w najstarszej dzielnicy Aten. Wyjazd ok.. 00:30, powrót ok. 20:00 . CENA: ok. 40e/os

Wyspa Skiathos – 2 godzinny rejs na Wyspę Skiatos z grecką muzyką i nauką tradycyjnych tańców greckich. Plażowanie na jednej z najpiękniejszych plaż, zwiedzanie miasta portowego Skiathos. Wyjazd ok. 05:00 – powrót ok 19:00 CENA: ok. 35e/os.

CENA:  530 zł + 220e – grupa min. 45 os.

Zdjęcia: http://www.orfeas-hotels.gr/orfeas_blue.aspx na dole są zdjęcia podzielone tematycznie: pool, rooms, events itd

Cena zawiera:

• przejazd autokarem: Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, Klimatyzacja;
  • 6 noclegów + wyżywienie FB (śniadanie, obiad, kolacja);
  • opieka pilota/przewodnika;
  • ubezpieczenie (NNW, KL);
  • wycieczka fakultatywna do Paleos Panteleimonas, Litochoro, Saloniki;
  • opłaty drogowe i parkingi;
  • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
  • obiad w drodze powrotnej;
  • Gadżet/upominek od biura.

Cena nie zawiera:

– wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Austral zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.