XXXIII Niedziela zwykła – 18 listopada 2018

Każdej niedzieli, gdy spotykamy się przy ołtarzu Chrystusa, przypominamy sobie, że oczekujemy królestwa Bożego. Słuchając Słowa Bożego uczymy się rozpoznawać znaki czasu, tak byśmy nie byli zaskoczeni, gdy nadejdzie czas przyjścia Pana.

Dziś na Mszy świętej o godz. 11.00 przyjęcie kandydatów do Liturgicznej Służy Ołtarza.

W poniedziałek o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla kl. 8 c Szkoły Podst. i 3 c Gimnazjum.

We wtorek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

W środę wspomnienie Ofiarowania NMP. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Oazy Rodzin.

W czwartek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. O godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla kl. 3 d Gimnazjum.

W sobotę wspomnienie św. męczenników wietnamskich. O godz. 10.00 w kościele odbędzie się próba scholi.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy świętej o godz. 9.00 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami i kandydatami do bierzmowania.

Od przyszłej niedzieli w Grojcu rozpoczynamy dekanalny kurs przedmałżeński. Początek o godz.14.00. Szczegóły w gablotce ogłoszeń.

Różaniec połączony z wypominkami odmawiamy w tygodniu o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Gruzji. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

Parafia organizuje kolonię dla dzieci i młodzieży w Grecji. Szczegóły i zapisy w zakrystii.