XXXII Niedziela zwykła – 11 listopada 2018

Obchodzimy dziś Święto Odzyskania Niepodległości. Podczas Mszy świętej módlmy się za Polskę, Ojczyznę naszą. Dziękujmy Panu Bogu za jej niepodległość, odzyskaną 100 lat temu i wypraszajmy Jego opiekę, by mogła nadal rozwijać się w pokoju.

Dziś o godz. 11.00 Msza święta w intencji Ojczyzny, a po Niej na sali WDK odbędzie się program artystyczny. Serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

We wtorek wspomnienie św. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

W piątek wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia. Z racji trzeciego piątku miesiąca po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i możliwość uszanowania relikwii św. S. Faustyny.

W sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 przyjęcie kandydatów do Liturgicznej Służy Ołtarza.

Różaniec połączony z wypominkami odmawiamy w tygodniu o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Gruzji. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

Parafia organizuje kolonię dla dzieci i młodzieży w Grecji. Szczegóły i zapisy w zakrystii.