XXIX Niedziela zwykła – 21 października 2018

Rozpoczynający się Tydzień Misyjny przypomina nam o misyjnym nakazie Jezusa: „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody” oraz o naszej odpowiedzialności za misyjne dzieło Kościoła.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Po Mszy świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci.

O godz. 16.00 różaniec, który poprowadzą przedstawiciele młodzieży z parafii naszego dekanatu i Msza św. Zapraszamy studentów, licealistów, młodzież szkolną, kandydatów do bierzmowania, dzieci oraz wszystkich parafian, którym w sercu leży przyszłość naszej młodzieży.

Przed kościołem dzieci i młodzież rozprowadzają znicze i wkłady. Dochód przeznaczony jest na ich wakacyjny wyjazd.

W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Po Mszach świętych możliwość uszanowania jego relikwii. O godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla kl. 3 c Gimnazjum.

We wtorek o godz. 16.00 w kościele odbędzie się próba scholi.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem różańcowym. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Oazy Rodzin.

W piątek o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla kl. 3 d Gimnazjum.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Parafialnego. Na Mszy świętej o godz. 11.00 dziękczynne Te Deum laudamus za naszą świątynię i  obecność w niej Pana Jezusa.

W przyszłą niedzielę na zakończenie tygodnia misyjnego przed kościołem będziemy kwestować na potrzeby misji. Za życzliwość serdecznie dziękujemy.

NABOŻEŃSTWA  RÓŻAŃCOWE w niedzielę o godz. 16.00 a w tygodniu o godz. 17.00. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Gruzji. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

W zakrystii można zgłaszać zmarłych, których pragniemy polecić modlitwie wspólnoty Kościoła w wypominkach rocznych i listopadowych.