XXVII Niedziela zwykła – Uroczystość Matki Bożej Różańcowej – 7. 10. 2018

Maryja powiedziała: Ci, którzy będą gorliwie odmawiali Różaniec, „otrzymają wszystko, o co poproszą”. Historia zna wiele przypadków, które pokazują, że tłum rozmodlonych ludzi był w stanie zatrzymać wielkie historyczne kataklizmy. Wdzięczni Maryi za Jej wstawiennictwo bierzemy udział w dzisiejszej Mszy świętej.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 11.00 Suma odpustowa. Składka przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Za każdą ofiarę – Bóg zapłać.

W poniedziałek o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla kl. 8 b.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem różańcowym.

W piątek o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie scholi.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XVIII Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie Ojcostwa! Po Mszach świętych możliwość uszanowania relikwii św. Jana Pawła II. Przed kościołem będziemy kwestować na fundusz stypendialny dla uzdolnionych uczniów pochodzących z ubogich rodzin. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

NABOŻEŃSTWA  RÓŻAŃCOWE w niedzielę o godz. 16.00, w tygodniu o godz. 17.00

Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca.

Zapowiedzi Karoliny Wasztyl i Pauliny Ptaszek są umieszczone w gablotce ogłoszeń.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Gruzji. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

W zakrystii można zgłaszać zmarłych, których pragniemy polecić modlitwie wspólnoty Kościoła w wypominkach rocznych i listopadowych.