XXII Niedziela zwykła – 2 września 2018

Zgromadziliśmy się na Mszy świętej, by pogłębić naszą wiarę i jedność z Chrystusem. On, który daje się nam w słowie i chlebie życia, jest naszym Zbawicielem.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Msze święte na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek

– o godz. 8.30 dla uczniów klas VII i VIII Szkoły Podst. oraz Gimnazjum

– o godz. 9.30 dla uczniów klas I, II, III, IV, V i VI Szkoły Podstawowej

W poniedziałek o godz. 18.30 w salce katechetycznej odbędzie się zbiórka ministrantów, lektorów oraz kandydatów.

We wtorek o godz. 18.30 w kościele odbędzie się spotkanie zainteresowanych pielgrzymką do Gruzji.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Msza święta i zmianka tajemnic różańca św.

W czwartek o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie scholii.

W czwartek po Mszy świętej o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Ojca Pio i możliwość uszanowania jego relikwii.

W piątek wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika. Po Mszach świętych nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.

Od godz. 8.30 z posługą kapłańską udamy się do osób chorych. Adresy tych osób prosimy zgłaszać w zakrystii.

Spowiedź  święta  na  rozpoczęcie  roku  szkolnego oraz  przed  pierwszym  piątkiem w tygodniu pół godz. przed Mszą świętą w piątek dodatkowo od godz. 16.00 do godz. 17.30 /będzie 4 kapłanów/

W sobotę święto Narodzenia NMP. Na Mszach świętych poświęcenie ziarna siewnego i nasion.

W sobotę inauguracja roku formacyjnego w amfiteatrze w Żywcu. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz kandydatów do bierzmowania. Wyjazd z parkingu kościelnego o godz. 9.00. Koszt 10 zł. Zapisy w zakrystii lub szkole.

Z powodu małego zainteresowania pielgrzymka do Kalisza, Gniezna i Torunia została odwołana. Osoby, które wpłaciły zaliczkę prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.