WAKACJE Z BOGIEM – Bułgaria 2018 – wyjazd w niedzielę 24 czerwca o godz. 13.45

Print Friendly

WAKACJE Z BOGIEM 2018 nad Morzem Czarnym – Bułgaria 

TERMIN: 24.06-02.07.2018

Wyjazd w niedzielę 24 czerwca o godz. 13.45 z parkingu kościelnego w Osieku.

1 Dzień

Wyjazd z Osieka w godzinach popołudniowych. Przejazd nocny przez Słowację, Węgry i Serbię do Bułgarii.

2 Dzień

Przyjazd na wybrzeże Morza Czarnego w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, odpoczynek po podróży – plażowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
3 – 7 Dzień 

Zajęcia organizowane wg. Programu: Gry i Zabawy na Plaży oraz  w ośrodku – zajęcia rekreacyjna – ruchowe pod okiem animatora; Błogie lenistwo – wypoczynek na piaszczystej plaży Morza Czarnego; Zawody: Turniej Koszykówki, Siatkówki, Szachowy, Wyścigi Rzędów; Ponadto: Dyskotekowe wieczory, noc filmowa, The voice of Bulgaria.

Wycieczki Fakultatywne:  Nessebar (w cenie) – zwiedzanie starożytnego miasteczka, cerkwi i obwarowań miejskich. AquaPark Paradise (dodatkowo płatne) – największy i najczęściej odwiedzany aquapark w Bułgarii na powierzchni 46 tyś. m2. Łączna ilość zjeżdżalni wynosi 1,5km! rejs po rzece Ropotamo + Sozopol (dodatkowo płatne) – rzeka Ropotamo przepływa przez rezerwat o tej samej nazwie. Na trasie można zobaczyć unikalne obiekty przyrodnicze: niezwykłe formacje skalne, mokradła i trzęsawiska, chroniona roślinność i ptactwo wodne.

Po południu zwiedzanie Sozopolu – najstarszego miasta bułgarskiego wybrzeża, położonego na smukłym, skalistym cyplu. Spacer po starym mieście.
8 Dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z Bułgarii po śniadaniu. Przejazd przez Serbię, Węgry i Słowację do Polski.

9 Dzień

Przyjazd do Osieka w godzinach nocnych/rannych.