V Niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018

Rozpoczynamy rekolekcje, które poprowadzi O. Arkadiusz Bąk. Bardzo serdecznie witamy Go w naszej wspólnocie parafialnej. Wszystkich zapraszamy na spotkania rekolekcyjne, abyśmy doświadczyli Bożego miłosierdzia.

Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po nabożeństwie Msza św.

W poniedziałek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP i opiekuna Pana Jezusa.

Zapraszamy na nabożeństwa rekolekcyjne:

Uczniów klas I, II i III Szkoły Podstawowej w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 10.00

Uczniów klas IV, V i VI Szkoły Podstawowej w poniedziałek, wtorek i środę o g. 11.15

Uczniów klas VII Szkoły Podstawowej oraz II i II Gimnazjum w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8.45

Dorosłych w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00 i 17.30

Nauki stanowe będą po Mszy św. o godz. 17.30 dla mężczyzn w poniedziałek, dla kobiet we wtorek, dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w środę.

Seniorów i chorych zapraszamy w poniedziałek o godz. 15.00.

We wtorek od godz. 13.00 z posługą kapłańską udamy się do osób chorych. Adresy tych osób prosimy zgłaszać w zakrystii.

W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej:

– po Mszy świętej o godz. 7.00, o godz. 16.00 dla dzieci oraz o godz. 18.30 droga krzyżowa ulicami Osieka. Rozpoczęcie przy kościele w Górnym Osieku a następnie ulicą Starowiejską udamy się do naszego kościoła parafialnego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

W sobotę spowiedź święta od godz. 8.00 do godz. 12.00 i od godz. 14.00 do godz. 17.30 z przerwami.

W przyszłą niedzielę – NIEDZIELA PALMOWA.

O godz. 11.00 poświęcenie palm, procesja i Msza święta. Po Mszy świętej konkurs palm.

Trwa akcja charytatywna baranek wielkanocny. Można go nabyć przed kościołem i w zakrystii. Przed kościołem dzieci i młodzież rozprowadzają ozdoby wielkanocne. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Zapowiedzi Dominiki Mąkiny są umieszczone w gablotce ogłoszeń.