IV Niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2018

Bóg, który jest bogaty w miłosierdzie, zawsze czyni ku nam pierwszy krok. Dlatego w Eucharystii Jezus ofiaruje się za nas swojemu Ojcu, abyśmy my mogli narodzić się do  życia wiecznego.

Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po nabożeństwie Msza święta.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta. O godz. 18.30 odbędzie się spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Lourdes.

W czwartek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie oazy rodzin.

W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej:

– po Mszy świętej o godz. 7.00

– o godz. 16.00 dla dzieci

– o godz. 17.00 dla młodzieży i dorosłych.

W piątek – z racji trzeciego piątku miesiąca – po Mszy świętej o godz. 17.30 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje. Plan rekolekcji umieszczony jest w gablotce, gazetce i na stronie internetowej. Rekolekcje poprowadzi o. Arkadiusz – franciszkanin z Harmęż. Zapraszamy na nauki rekolekcyjne.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 poświecenie książeczek dla przygotowujących się do pierwszej Komunii św. Po Mszy świętej błogosławieństwo małych dzieci.

Przed Wielkanocą we wtorek 20 marca z posługą kapłańską udamy się do chorych. Adresy tych osób prosimy zgłaszać w zakrystii.

23 marca w piątek droga krzyżowa ulicami Osieka.

24 marca w sobotę dzień spowiedzi świętej.

Trwa akcja charytatywna baranek wielkanocny. Można go nabyć przed kościołem i w zakrystii. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Przed kościołem dzieci i młodzież rozprowadzają ozdoby wielkanocne.

Zapowiedzi Izabelli  Kubińskiej są umieszczone w gablotce ogłoszeń.