III Niedziela Wielkiego Postu – 4 marca 2018

Okres Wielkiego Postu, to czas pokuty i odnowy wewnętrznej. Przychodzimy do Jezusa, aby pomógł nam oczyścić nasze serca ze złych pragnień i skłonności.

Dziś po Mszach świętych dopołudniowych adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po nabożeństwie Msza święta. Składka przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy – Bóg zapłać.

O godz. 14.00 w Grojcu rozpoczynają się dekanalne nauki przedmałżeńskie.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta i zmianka tajemnic różańca.

W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej – po Mszy świętej o godz. 7.00 – o godz. 16.00 dla dzieci – o godz. 17.00 dla młodzieży i dorosłych.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po nabożeństwie Msza święta.

Trwa akcja charytatywna baranek wielkanocny. Można go nabyć przed kościołem i w zakrystii. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i Przemyśla proszone są o podanie nr pesel i dokonanie wpłaty.