3 Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2018

Przeżywając Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, módlmy się, aby chrześcijanie dążyli do jedności i pojednania, i byli świadkami wiary w Jezusa. Udział we Mszy świętej jest dla nas źródłem jedności wspólnoty.

Dziś po Mszy świętej o godz. 16.30 w kościele odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu pieśni i tańca „Kotlina”, oraz chórów „Wrzos” i „Osieczanie”. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie oazy rodzin.

W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

W czwartek święto nawrócenia św. Pawła, apostoła.

W piątek wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 na sali WDK odbędzie się opłatek dla wspólnoty Żywego Różańca i zmianka tajemnic.

Zapowiedzi Arkadiusza Zyzańskiego, Kingi Dzik, Łukasza Kasperka i Anny Gibas są mieszczone w gablotce ogłoszeń.

Organizowana jest dwudniowa pielgrzymka do Markowej, Kalwarii Pacławskiej, Przemyśla i Krasiczyna. Koszt wynosi 250 zł. Wyjazd w sobotę 21 kwietnia. Zapisy w zakrystii.

Organizowany jest wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Bułgarii. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w zakrystii.

Osoby, które chcą przejść szkolenie zakresie kierowania ruchem drogowym podczas pielgrzymki lub odnowić ważność szkolenia, proszone są o zgłoszenie się w zakrystii.